Drukarki HP - opisy, materiały eksploatacyjne, strona dotycząca tylko marki Hewlett-Packard i drukarek serii Deskjet, Laserjet, Designjet, Officejet i innych ...
Drukarki atramentowe arrow Przydatne informacje arrow Reklamacje arrow Oryginalne materialy eksploatacyjne HP - zasady gwarancji
Oryginalne materialy eksploatacyjne HP - zasady gwarancji PDF Drukuj E-mail
Napisał Arek   
niedziela, 13 styczeń 2008
Ogólne informacje dotyczące gwarancji

Oryginalne materiały eksploatacyjne to produkty podlegające zużyciu w takich urządzeniach HP jak: drukarki atramentowe, wielko-formatowe drukarki atramentowe, drukarki laserowe oraz urządzenia do archiwizacji danych. Produkty te posiadają gwarancję producenta opisaną na dalszych stronach.

Gwarancja nie obejmuje produktów, które były modyfikowane lub używane niezgodnie z przeznaczeniem. Gwarancją nie są objęte defekty powstałe w wyniku nieprawidłowego użycia, niewłaściwego przechowywania, normalnego zużycia oraz jeżeli upłynęła data zdatności do użycia.

Wszelkie roszczenia gwarancyjne należy kierować do punktu zakupu produktu.
 
Image 
 
Zasady tu opisane odnoszą się zarówno do produktów zakupionych przez użytkownika wraz z urządzeniem lub osobno po dniu 1 października 2001 roku. Jednocześnie Hewlett-Packard gwarantuje, iż produkt jest wolny od wad materiałowych oraz wad związanych z jakością wykonania.
Przy zgłoszeniu reklamacji, w przypadku wkładów kupowanych osobno, należy dostarczyć kopię dowodu zakupu przez ostatecznego użytkownika. W przypadku, gdy jest to wkład sprzedany razem z urządzeniem należy dostarczyć kopię dowodu zakupu urządzenia, przez użytkownika ostatecznego oraz kopię pierwszej strony karty gwarancyjnej. W każdym przypadku należy dołączyć wydruk próbny (jeżeli jest to możliwe) oraz opis uszkodzenia.
Ostatnia aktualizacja ( niedziela, 13 styczeń 2008 )
Następny >
  home         about us     contact us
 

http://www.e-hp.pl